karnawałPokaż galerieZgodnie z tradycją, w środę 7 lutego b.r., w naszej szkole odbył się bal karnawałowy, w którym uczestniczyli uczniowie z klas I-III wraz ze swoimi wychowawcami. Zanim rozpoczęła się zabawa, Wicedyrektor pani J. Pietrzak Chromy pogratulowała uczniom z klas I-III, wyróżnionym za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz za 100% frekwencję. Uhonorowni zostali także uczniowie, którym zostały przyznane tytuły: "Dobrze czytam", "Dobrze piszę", oraz  "Dobrze liczę".

Ogromną niespodzianką była również wizyta w naszej szkole niezwykłego gościa, małej Lenki Cholewy, która przybyła do nas ze swoją Mamą i Babcią. Ta wspaniała, 3-letnia dziewczynka urodzona z wadą rozwojową podudzi i stóp, przeszła już skomplikowaną operację  w  USA. To właśnie dla Niej w naszej szkoły nadal trwa akcja zbierania plastikowych nakrętek. Mama i Babcia, w imieniu Lenki serdecznie podziękowały naszej Dyrekcji, nauczycielom, uczniom i ich rodzicom za dotychczasowe wsparcie, prosząc o dalszą pomoc.

Po zakończeniu części oficjalnej, zrobieniu pamiątkowych zdjęć rozpoczęła się zabawa karnwałowa. W ten dzień aula naszej szkoły zamieniła się w salę balową. Rodzice zadbali o wspaniałe stroje i przebrania, które umożliwiły wcielanie się w ulubione postaci. Dzieci przy dżwiękach największych przebojów bawiły się znakomicie. W przerwie balu, uczniowie pod nadzorem swoich wychowawców udali się do  swoich klas na słodki poczęsunek przygotowany przez rodziców.

M.Janczy